WEBDESIGN

Znacie powiedzenie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”? To nie są czcze słowa. Identyfikacja wizualna, począwszy od estetycznego logotypu, a skończywszy ma materiałach drukowanych ma ogromne znaczenie. Nie bez znaczenia są także wirtualne narzędzia marketingowe, takie jak internetowe strony firmowe, czy też blogi.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresie tworzenia narzędzi webdesign.

Budowa stron www – tworzymy atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne serwisy internetowe, dzięki którym każda firma lub produkt może zaistnieć w internecie. Tworzone przez nas strony są przyjazne i czytelne dla użytkowników, są również przejrzyste dla administratorów.

Blogi tematyczne – są doskonałym wsparciem dla firmowej strony internetowej. Eksperckie blogi pozwalają na pozytywne budowanie relacji pomiędzy Klientem a jego odbiorcami. Wspieramy tu nie tylko podczas budowy blogów, ale również w ich prowadzeniu (tworzenie i redagowanie publikacji, ich promocja w internecie).

SEO – tylko skuteczne pozycjonowanie zapewnia dużą ilość odsłon serwisu internetowego lub bloga, a tym samym daje możliwości pozyskiwania klientów. Zadbamy o wybór najtrafniejszych słów kluczowych dla kampanii w Google i sprawimy, że promowana strona internetowa znajdzie się w czołówce wskazywanych przez wyszukiwarkę serwisów.

AdWords – prowadzimy kampanie linków sponsorowanych w  wyszukiwarce Google.